Nieruchomoci Tychy Nieruchomoci Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Edukacja

  • 15 maja 2018
  • 24 maja 2018

Rodzinny Piknik HiSTOryczny - Niepodległa

Za nami:

Rodzice, nauczyciele chcą wspólnie przybliżyć młodzieży tradycje i historię swej Ojczyzny. Będzie wiele niezwykłych punktów programu, które z pewnością zainteresują chętnych w każdym wieku.

- Przygotowaliśmy na tę okazję quiz historyczny „Historia Niepodległej”, a także interesujący projekt edukacyjny „Powstanie Warszawskie”. Wspólnie (korzystając ze specjalnie przygotowanego śpiewnika) będziemy też śpiewać piosenki - nie tylko patriotyczne, ale i te biesiadne, których młodzi ludzie już nie pamiętają - zapowiadają organizatorzy.

Nowością, która ostatnio podbija serca młodych - będzie wizyta w escape roomie! Ci, którzy są bardziej aktywni będą mogli skorzystać i wziąć udział w minimundialu. Oczywiście nie zabraknie wielu sprawdzonych atrakcji: kącik szczęścia, zajęcia plastyczne, ciasto, grill oraz „dmuchańce”.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 24 maja w godzinach 16.00-18.00 na boisku Szkoły Podstawowej nr 5, ul. Czarnieckiego 22.

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.