tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Edukacja

  • 11 grudnia 2017

Bezcenny „Dar Serca” na wzór św. Mikołaja z udziałem wolontariuszy I LO

Wolontariusze szkolni oraz nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego im. Leona Kruczkowskiego w Tychach odwiedzili 7 grudnia podopiecznych Oddziału Stacjonarnego w Społecznym Stowarzyszeniu Hospicjum im. św. Kaliksta I w Tychach.

Bezcenny „Dar Serca” na wzór św. Mikołaja
Bezcenny „Dar Serca” na wzór św. Mikołaja z udziałem wolontariuszy szkolnych I Liceum Ogólnokształcącego w Tychach. · fot.Było to Spotkanie Mikołajkowe połączone z życzeniami oraz wspólnym śpiewaniem i grą na gitarze. Nie zabrakło pięknych podarunków wykonanych osobiście przez uczniów, a także łez wzruszenia. Podopieczni otrzymali anioły i kartki z życzeniami. Był to bardzo miły gest okazany osobom chorym i cierpiącym. Chorzy otrzymali od wolontariuszy szkolnych oraz nauczycieli bezcenny „Dar Serca” na wzór św. Mikołaja, za co gorąco dziękujemy.

Bezcenny „Dar Serca” na wzór św. Mikołaja
Bezcenny „Dar Serca” na wzór św. Mikołaja z udziałem wolontariuszy szkolnych I Liceum Ogólnokształcącego w Tychach. · fot.


- Dziękujemy dyrektor szkoły Joannie Wojtynek za to piękne wydarzenie oraz gratulujemy wspaniałej młodzieży. Dziękujemy organizatorom i opiekunom grupy: pedagog Małgorzacie Binias, nauczycielce Lucynie Kałek oraz księdzu Pawłowi Łazarskiemu, panu Piotrowi Miśta, jak i wolontariuszom szkolnym za obecność i okazane dobro - dziękują podopieczni i pracownicy Hospicjum.

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.